T496B225K016AS
KEMETKEMET
T496B225K016AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496B225K016AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1411
Ngā Rauemi: T496B225K016AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496B225K016AS
Tau Wae T496B225K016AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4385 pcs Pepa Raraunga T496B225K016AS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1687-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) Te kaha 2.2µF