T496B106M006AS
KEMETKEMET
T496B106M006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496B106M006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411
Ngā Rauemi: T496B106M006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496B106M006AS
Tau Wae T496B106M006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4584 pcs Pepa Raraunga T496B106M006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1668-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) Te kaha 10µF