T495E477M010ATE040
KEMETKEMET
T495E477M010ATE040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495E477M010ATE040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 20% 10V 2924
Ngā Rauemi: T495E477M010ATE040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495E477M010ATE040
Tau Wae T495E477M010ATE040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 20% 10V 2924 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22465 pcs Pepa Raraunga T495E477M010ATE040.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2924 (7360 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2924 (7360 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Te kaha 470µF