T495E337M010ATE060
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495E337M010ATE060
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 330UF 10V 20% 2924
Ngā Rauemi: T495E337M010ATE060.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495E337M010ATE060
Tau Wae T495E337M010ATE060 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 330UF 10V 20% 2924 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17155 pcs Pepa Raraunga T495E337M010ATE060.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2924 (7360 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18451-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2924 (7360 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
Te kaha 330µF