T495C686M016ATE250
KEMETKEMET
T495C686M016ATE250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495C686M016ATE250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 16V 20% 2312
Ngā Rauemi: T495C686M016ATE250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495C686M016ATE250
Tau Wae T495C686M016ATE250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 16V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98741 pcs Pepa Raraunga T495C686M016ATE250.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T495 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-10452-6
495-1545-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 250 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm Te kaha 68µF