T495C686M016ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495C686M016ATE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 20% 16V 2312
Ngā Rauemi: T495C686M016ATE200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495C686M016ATE200
Tau Wae T495C686M016ATE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20% 16V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133436 pcs Pepa Raraunga T495C686M016ATE200.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
Te kaha 68µF