T495C227K006ASE225
KEMETKEMET
T495C227K006ASE225 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495C227K006ASE225
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2312
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495C227K006ASE225
Tau Wae T495C227K006ASE225 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5274 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3236-2
T495C227K006AS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 225 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 225 mOhm
Te kaha 220µF