T495C226M025ATE280
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495C226M025ATE280
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Ngā Rauemi: T495C226M025ATE280.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495C226M025ATE280
Tau Wae T495C226M025ATE280 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20% 25V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72101 pcs Pepa Raraunga T495C226M025ATE280.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 280 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 280 mOhm @ 100kHz Te kaha 22µF