T494E477K006AT
KEMETKEMET
T494E477K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494E477K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2824
Ngā Rauemi: T494E477K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494E477K006AT
Tau Wae T494E477K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20807 pcs Pepa Raraunga T494E477K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-4632-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm Te kaha 470µF