T494D686M010AT
KEMETKEMET
T494D686M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494D686M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: T494D686M010AT.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494D686M010AT
Tau Wae T494D686M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98415 pcs Pepa Raraunga T494D686M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-9765-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Te kaha 68µF