T494D335K050AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494D335K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 50V 10% 2917
Ngā Rauemi: T494D335K050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494D335K050AT
Tau Wae T494D335K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 50V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67496 pcs Pepa Raraunga T494D335K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18401-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm @ 100kHz
Te kaha 3.3µF