T494D227K2R5AT
KEMETKEMET
T494D227K2R5AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494D227K2R5AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 2.5V 10% 2917
Ngā Rauemi: T494D227K2R5AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494D227K2R5AT
Tau Wae T494D227K2R5AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 2.5V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30658 pcs Pepa Raraunga T494D227K2R5AT.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-4772-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm
Te kaha 220µF