T491X477M004AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X477M004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470.UF 4.0V
Ngā Rauemi: T491X477M004AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X477M004AT
Tau Wae T491X477M004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470.UF 4.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 67896 pcs Pepa Raraunga T491X477M004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Te kaha 470µF