T491X477K010AT
KEMETKEMET
T491X477K010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X477K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491X477K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X477K010AT
Tau Wae T491X477K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35598 pcs Pepa Raraunga T491X477K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-10212-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Te kaha 470µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X477K006AT
T491X477K006AT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
I roto i te taonga: 72214 pcs
Tikiake: T491X477K006AT.pdf
RFQ
T491X477K010AT7280
T491X477K010AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 470.UF 10.0V