T491S475M006AT
Hua Hua
Tau Wae: T491S475M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.70UF 6.0V
Ngā Rauemi: T491S475M006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491S475M006AT
Tau Wae T491S475M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.70UF 6.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 172994 pcs Pepa Raraunga T491S475M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm Te kaha 4.7µF