T491S335M010AT
Hua Hua
Tau Wae: T491S335M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.30UF 10.0V
Ngā Rauemi: T491S335M010AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491S335M010AT
Tau Wae T491S335M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.30UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 169672 pcs Pepa Raraunga T491S335M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm Te kaha 3.3µF