T491S105M025AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491S105M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.00UF 25.0V
Ngā Rauemi: T491S105M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491S105M025AT
Tau Wae T491S105M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.00UF 25.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 144730 pcs Pepa Raraunga T491S105M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 18 Ohm Te kaha 1µF