T491R685K006AT
KEMETKEMET
T491R685K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491R685K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 0805
Ngā Rauemi: T491R685K006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491R685K006AT
Tau Wae T491R685K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4609 pcs Pepa Raraunga T491R685K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-3808-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae R
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 15 Ohm
Te kaha 6.8µF