T491D336M010AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D336M010AT4100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33.0UF 10.0V
Ngā Rauemi: T491D336M010AT4100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D336M010AT4100
Tau Wae T491D336M010AT4100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33.0UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 134538 pcs Pepa Raraunga T491D336M010AT4100.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Te kaha 33µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491D336K035ZTAU50
T491D336K035ZTAU50
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 35.0V
I roto i te taonga: 66522 pcs
Tikiake:
RFQ
T491D336M010AT4053
T491D336M010AT4053
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 147088 pcs
Tikiake: T491D336M010AT4053.pdf
RFQ
T491D336M010AT
T491D336M010AT
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 10V 20% 2917