T491D336M010AT
KEMETKEMET
T491D336M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D336M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D336M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D336M010AT
Tau Wae T491D336M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229852 pcs Pepa Raraunga T491D336M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-10191-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Te kaha 33µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D336K035ZT7280
T491D336K035ZT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 35.0V
I roto i te taonga: 64917 pcs
Tikiake: T491D336K035ZT7280.pdf
RFQ
T491D336M010AT40537683
T491D336M010AT40537683
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 119393 pcs
Tikiake: T491D336M010AT40537683.pdf
RFQ
T491D336M010AT4121
T491D336M010AT4121
Tikiake: T491D336M010AT4121.pdf
T491D336M010AH
T491D336M010AH
Tikiake: T491D336M010AH.pdf
Tikiake:
T491D336M010AT4153
T491D336M010AT4153
Tikiake: T491D336M010AT4153.pdf
T491D336M010AT4100
T491D336M010AT4100
Tikiake: T491D336M010AT4100.pdf
T491D336K035ZTAU50
T491D336K035ZTAU50
Tikiake:
T491D336K035ZT
T491D336K035ZT
Tikiake: T491D336K035ZT.pdf
T491D336M010AT2478
T491D336M010AT2478
Tikiake: T491D336M010AT2478.pdf
T491D336M010AT4053
T491D336M010AT4053
Tikiake: T491D336M010AT4053.pdf
T491D336K035ATAUTO
T491D336K035ATAUTO
Tikiake: T491D336K035ATAUTO.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel