T491C227M006AT
KEMETKEMET
T491C227M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C227M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C227M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C227M006AT
Tau Wae T491C227M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95044 pcs Pepa Raraunga T491C227M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3748-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm Te kaha 220µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C227M006AT4380
T491C227M006AT4380
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 220.UF 6.0V
I roto i te taonga: 68001 pcs
Tikiake: T491C227M006AT4380.pdf
RFQ
T491C227M006ATAUTO
T491C227M006ATAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 77598 pcs
Tikiake: T491C227M006ATAUTO.pdf
RFQ
T491C227M004ZT
T491C227M004ZT
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 20% 4V 2312
Tikiake: T491C227M004ZT.pdf
T491C227M006AT2478
T491C227M006AT2478
Tikiake: T491C227M006AT2478.pdf
T491C227M006AG
T491C227M006AG
Tikiake: T491C227M006AG.pdf
T491C227M006AS
T491C227M006AS
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312
Tikiake: T491C227M006AS.pdf
T491C227M006AT4280
T491C227M006AT4280
Tikiake: T491C227M006AT4280.pdf
T491C227M006AT7280
T491C227M006AT7280
Tikiake: T491C227M006AT7280.pdf
T491C227M006AT7027
T491C227M006AT7027