T491C227M004AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C227M004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 20% 4V 2312
Ngā Rauemi: T491C227M004AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C227M004AT
Tau Wae T491C227M004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 20% 4V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5054 pcs Pepa Raraunga T491C227M004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm @ 100kHz
Te kaha 220µF