T491B335M035AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B335M035AT4100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.30UF 35.0V
Ngā Rauemi: T491B335M035AT4100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B335M035AT4100
Tau Wae T491B335M035AT4100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.30UF 35.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 275719 pcs Pepa Raraunga T491B335M035AT4100.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 3.3µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491B335M035ZT
T491B335M035ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.3UF 20% 35V 1411
I roto i te taonga: 4854 pcs
Tikiake: T491B335M035ZT.pdf
RFQ
T491B335M035AT42807333
T491B335M035AT42807333
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.30UF 35.0V
I roto i te taonga: 303873 pcs
Tikiake: T491B335M035AT42807333.pdf
RFQ
T491B335M035AT
T491B335M035AT
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411