T491B335M035AT
KEMETKEMET
T491B335M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B335M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
Ngā Rauemi: T491B335M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B335M035AT
Tau Wae T491B335M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326303 pcs Pepa Raraunga T491B335M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-3720-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 3.3µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491B335M035AT4100
T491B335M035AT4100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.30UF 35.0V
I roto i te taonga: 275719 pcs
Tikiake: T491B335M035AT4100.pdf
RFQ
T491B335M025ZT
T491B335M025ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.30UF 25.0V
I roto i te taonga: 405804 pcs
Tikiake: T491B335M025ZT.pdf
RFQ
T491B335M035ATAUTO
T491B335M035ATAUTO
Tikiake: T491B335M035ATAUTO.pdf
T491B335M025ZG
T491B335M025ZG
Tikiake: T491B335M025ZG.pdf
T491B335M035AT4380
T491B335M035AT4380