T356J685K050AT
KEMETKEMET
T356J685K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356J685K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356J685K050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356J685K050AT
Tau Wae T356J685K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58364 pcs Pepa Raraunga T356J685K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.331" Dia (8.40mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-3668
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae J Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 2 Ohm Te kaha 6.8µF