T356J476M016AT
KEMETKEMET
T356J476M016AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356J476M016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: T356J476M016AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356J476M016AT
Tau Wae T356J476M016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39415 pcs Pepa Raraunga T356J476M016AT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.331" Dia (8.40mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-11346
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae J Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc Te kaha 47µF