T353M107K020AT
KEMETKEMET
T353M107K020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T353M107K020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T353M107K020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T353M107K020AT
Tau Wae T353M107K020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18201 pcs Pepa Raraunga T353M107K020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.402" Dia (10.20mm)
Raupapa T353, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-11338
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.760" (19.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc Te kaha 100µF