T353K106M050AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T353K106M050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: T353K106M050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T353K106M050AS
Tau Wae T353K106M050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20264 pcs Pepa Raraunga T353K106M050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.350" Dia (8.90mm)
Raupapa T353, UltraDip II Ratonga -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae K
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc
Te kaha 10µF