T352E475K035AT
KEMETKEMET
T352E475K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T352E475K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T352E475K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T352E475K035AT
Tau Wae T352E475K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97574 pcs Pepa Raraunga T352E475K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T352, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13632
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 3 Ohm @ 100kHz Te kaha 4.7µF