T352A475K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T352A475K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: T352A475K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T352A475K010AT
Tau Wae T352A475K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144893 pcs Pepa Raraunga T352A475K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T352, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 8 Ohm @ 100kHz
Te kaha 4.7µF