T350J157K006AS
KEMETKEMET
T350J157K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350J157K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350J157K006AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350J157K006AS
Tau Wae T350J157K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 35884 pcs Pepa Raraunga T350J157K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.331" Dia (8.40mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1386
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae J
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 900 mOhm
Te kaha 150µF