T350H686K010AS
KEMETKEMET
T350H686K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350H686K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350H686K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350H686K010AS
Tau Wae T350H686K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 53518 pcs Pepa Raraunga T350H686K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1396
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 1.3 Ohm Te kaha 68µF