T350F226M016AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350F226M016AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua 16 V, T350, 22 UF, MNO2 TANTALUM
Ngā Rauemi: T350F226M016AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350F226M016AS
Tau Wae T350F226M016AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga 16 V, T350, 22 UF, MNO2 TANTALUM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 86158 pcs Pepa Raraunga T350F226M016AS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa T350, UltraDip II Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Disc
Ētahi Ingoa 399-18364 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Rae Rahi Tae F
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc
Te kaha 22µF