T350E685K025AS
KEMETKEMET
T350E685K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350E685K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350E685K025AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350E685K025AS
Tau Wae T350E685K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67623 pcs Pepa Raraunga T350E685K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1417
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 3.1 Ohm Te kaha 6.8µF