T350C225K035AS
KEMETKEMET
T350C225K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350C225K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350C225K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350C225K035AS
Tau Wae T350C225K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 126279 pcs Pepa Raraunga T350C225K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1431
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 5 Ohm Te kaha 2.2µF