T350C156K006AS
KEMETKEMET
T350C156K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350C156K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350C156K006AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350C156K006AS
Tau Wae T350C156K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 99278 pcs Pepa Raraunga T350C156K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1380
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 5 Ohm
Te kaha 15µF