T350A335K010AS
KEMETKEMET
T350A335K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350A335K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350A335K010AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350A335K010AS
Tau Wae T350A335K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 125564 pcs Pepa Raraunga T350A335K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1388
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 10 Ohm
Te kaha 3.3µF