T350A334K050AS
KEMETKEMET
T350A334K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350A334K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.33UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350A334K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350A334K050AS
Tau Wae T350A334K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 106859 pcs Pepa Raraunga T350A334K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1442
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 15 Ohm Te kaha 0.33µF