T330D186K050AS
KEMETKEMET
T330D186K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T330D186K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T330D186K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T330D186K050AS
Tau Wae T330D186K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1685 pcs Pepa Raraunga T330D186K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Raupapa T330 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11325
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.91mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.6 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 18µF Molded Tantalum Capacitors 50V Radial 1.6 Ohm Te kaha 18µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M39003/01-7379H
M39003/01-7379H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.5UF 5% 100V AXIAL
I roto i te taonga: 2331 pcs
Tikiake: M39003/01-7379H.pdf
RFQ
T33
T33
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: HEATER 50W LONG CHISEL TIP