T330C106K035AS
KEMETKEMET
T330C106K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T330C106K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T330C106K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T330C106K035AS
Tau Wae T330C106K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3251 pcs Pepa Raraunga T330C106K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.325" L x 0.170" W (8.26mm x 4.32mm)
Raupapa T330 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11323
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 2 Ohm Te kaha 10µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T33
T33
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: HEATER 50W LONG CHISEL TIP