T322E476K020AT
KEMETKEMET
T322E476K020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322E476K020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322E476K020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322E476K020AT
Tau Wae T322E476K020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40249 pcs Pepa Raraunga T322E476K020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4577
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 1.2 Ohm Te kaha 47µF