T322E336K035AS
KEMETKEMET
T322E336K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322E336K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322E336K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322E336K035AS
Tau Wae T322E336K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24242 pcs Pepa Raraunga T322E336K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1532
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 1 Ohm Te kaha 33µF