T322D226M015AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322D226M015AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL
Ngā Rauemi: T322D226M015AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322D226M015AT
Tau Wae T322D226M015AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38849 pcs Pepa Raraunga T322D226M015AT.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Raupapa T322 Ratonga -
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial
Te kaha 22µF