T322D226K020AS
KEMETKEMET
T322D226K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322D226K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322D226K020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322D226K020AS
Tau Wae T322D226K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 79075 pcs Pepa Raraunga T322D226K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1499
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 1.8 Ohm Te kaha 22µF