T322B685K006AT
KEMETKEMET
T322B685K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B685K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 6V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322B685K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
289 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B685K006AT
Tau Wae T322B685K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 6V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72802 pcs Pepa Raraunga T322B685K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4530
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 8 Ohm Te kaha 6.8µF