T322B684K035AT
KEMETKEMET
T322B684K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B684K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322B684K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B684K035AT
Tau Wae T322B684K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105223 pcs Pepa Raraunga T322B684K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4598
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 10 Ohm Te kaha 0.68µF