T140D107K035AS
KEMETKEMET
T140D107K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T140D107K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T140D107K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T140D107K035AS
Tau Wae T140D107K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6898 pcs Pepa Raraunga T140D107K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Raupapa T140 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11317
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 500 mOhm Te kaha 100µF