T140B276K020AS
KEMETKEMET
T140B276K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T140B276K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 27UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.T140B276K020AS.pdf2.T140B276K020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T140B276K020AS
Tau Wae T140B276K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 27UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 39508 pcs Pepa Raraunga 1.T140B276K020AS.pdf2.T140B276K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa T140 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-8903
Q2312990
T140B276K020AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 1.8 Ohm Te kaha 27µF