SSR21HS-12115
KEMETKEMET
SSR21HS-12115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSR21HS-12115
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 11.5MH 1.2A 2LN TH
Ngā Rauemi: SSR21HS-12115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSR21HS-12115
Tau Wae SSR21HS-12115 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 11.5MH 1.2A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120792 pcs Pepa Raraunga SSR21HS-12115.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Raupapa SSR21HS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10787
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 11.5mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.571" (14.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 11.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 270 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 270 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1.2A Whakaaetanga -