SSR21HS-07245
KEMETKEMET
SSR21HS-07245 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSR21HS-07245
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 24.5MH 700MA 2LN TH
Ngā Rauemi: SSR21HS-07245.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
420 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSR21HS-07245
Tau Wae SSR21HS-07245 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 24.5MH 700MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88861 pcs Pepa Raraunga SSR21HS-07245.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Raupapa SSR21HS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10786
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 24.5mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.571" (14.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 590 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 590 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 700mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSR21H-10215
SSR21H-10215
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 21.5MH 1A 2LN TH
I roto i te taonga: 111448 pcs
Tikiake: SSR21H-10215.pdf
RFQ
SSR21HS-20029
SSR21HS-20029
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 2.9MH 2A 2LN TH